کتاب های پذیرفته شده

فروش ویژه کتاب انتشارات ستاره جاوید(ناشر تخصصی ادبیات)

فروش ویژه انتشارات ستاره جاوید ناشر تخصصی ادبیات برای کتاب فروشان سراسر کشور در صورت خرید عمده  تخفیفات ویژه ای رادر نظر میگیرد.هرگز پشیمان نمیشوید.

قابل توجه معلمان مدارس  و کتابخانه های عمومی

فروش ویژه انتشارات ستاره جاوید ناشر تخصصی ادبیات برای معلمان و مدارس و  کتابخانه های عمومی سراسر کشور در صورت خرید عمده  تخفیفات ویژه ای رادر نظر میگیرد.

تماس

در صورت تمایل میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۹۳۹۵ تماس حاصل نمایید.

فروش ویژه یک فرصت جدید در دوران پساکرونا 

گرچه اغلب ادبیات گمانه‌زن را با نوعی سیاه‌بینی به خصوص در حوزه‌ رمان‌های علمی-تخیلی می‌‌شناسند. اما پایه اصلی ژانرهای این گونه، تخیل بی حد و مرزی است که شاید در بخشی از نمونه‌های آن قصد بر این بوده که نشان دهد اگر با همین دست فرمان جلو برویم چه بر سر جهان و زندگی‌مان خواهد آمد.

فروش ویژه در شرایط کرونایی

بروز کرونا خیلی از شرایط اجتماعی و فرهنگی را تغییر داد، بویژه فروش های اینترنتی را. نشان داد که باید به امکانات و ارتباطات تازه‌ای فکر کنیم و برای جهان آینده بیشتر از پیش احتیاج به تخیل داریم،

کتاب هدیه بدهید

کتاب‌ها یکی از اعجاب‌انگیزترین داشته‌های ما هستند. آن‌ها می‌توانند پلی ارتباطی بین دنیای ما و دیگران باشند و تجربه زیستن به جای نویسنده را به ما بدهند. جالب است که کتاب‌ها می‌توانند در یک ثانیه ما را بخندانند و سپس کاری کنند که به فکر فرو رویم. یا می‌توانند ذهن ما را از جایی که هست جدا کرده و به دنیای دیگر پرتاب کنند؛ جایی که پر از تخیل و قصه است. این داشته‌های ارزشمند، یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به افرادی که دوست‌شان داریم نیز محسوب می‌شوند. هدیه دادن کتاب به دیگران باید با دقت انجام شود، زیرا هزار سلیقه وجود دارد و به تناسب آن، هزار کتاب.

از فروشگاه کتاب انتشارات ستاره جاوید دیدن نمایید.