حمید کاظمی تبار

حمید کاظمی تبار.شاعری از دیار کویر با آینده درخشان

حمید کاظمی تبار زاده ۲۹ شهریور ۱۳۷۴ شمسی است همان طور که تولدش مصادف شد با پایان تابستان و شروع پائیز احساسی و عاشقانه خود را همواره در این مسیر قرار داد که در حد توان دنیای تابستانی را به پائیزی مملو از عشق بدل سازد.

شهر بیرجند و بافت قدیمی اش جایی بود که که با تمام محدودیت ها و محرومیت هایش به حمید کاظمی تبار کمک کرد تا ثابت کند دنیای امروز دنیای زمان و مکان نیست هر کجا و هر زمان که به دنیا بیایی فرصت رشد وجود دارد.

نام نیک و یاد ماندگار

چرا که به گفته خودش وی همواره کوشیده و خواهد کوشید تا هنگام عبور از این دنیا در هر لحظه و زمانی که باشد این ها در بیوگرافی اش ثبت باشد:نام نیک و یادماندگار

دوران دبیرستان

وی دوران دبیرستان را در رشته ریاضی و دانشگاه را با رشته مهندسی عمران سپری کرد،علاقه او به ادبیات و همزمان مطالعه آکادمیک علوم مهندسی شاید کمی تعجب برانگیز باشد اما این هم جز ویژگی های اخلاقی اوست که انحصار گرا نیست و زندگی را فرصت محدودی می داند که تنوع و تجربه لازمه احساس خوشبختی در آن است.

شروع زندگی هنری

سال ۱۳۹۴ شروع زندگی هنری وی بود، از همان زمان با وجود فعالیت های مختلف ادبیات را اولویت اول زندگی خود قرار داد، سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی وارد عرصه انتشار اشعار خود شود و در مرداد ۱۳۹۷ به لطف انتشارات ستاره جاوید چاپ اولین اثر خود را با نام “ماه، من و تو و آه” آغاز کرد که در مهرماه ۱۳۹۷ به مرحله توزیع رسید.

تدریس

از جمله فعالیت های دیگر ایشان که به عقیده خودش کمک بالایی به نویسندگی اش میکند، تدریس در زمینه رسانه و شبکه های اجتماعی است، همچنین حضور او به عنوان مدیر یک کانون فرهنگی هنری از جمله نقاط قوت وی در همان سن جوانیست. تفاوت حمید کاظمی تبارِ جوان با حمید کاظمی تبار سالخورده تنها در رسیدن به افکار خواهد بود نه تغییر افکارش
فروشگاه اینترنتی کتاب ستاره جاوید

2 thoughts on “حمید کاظمی تبار.شاعری از دیار کویر با آینده درخشان

  1. از جمله افراد بی نظیر و خوش ذوقی ک در عمرم دیدم. کافیست سرنخی دلنشین باب میلش بیاید. آنگاه تمام لذتش را غرق ان میکند تا نایاب ترین توصیف را بیافریند.
    به امید دیدن اثار ناب و تازه تر?

  2. از جمله افراد بی نظیر و خوش ذوقی ک در عمرم دیدم. کافیست سرنخی دلنشین باب میلش بیابد. آنگاه تمام لذتش را غرق ان میکند تا نایاب ترین توصیف را بیافریند.
    به امید دیدن اثار ناب و تازه تر?

Comments are closed.